İNTERNET HıZ TESTI SECRETS

İnternet Hız Testi Secrets

İnternet Hız Testi Secrets

Blog ArticleOur mission at Speedtest by Ookla® is to make the internet faster by providing details and insights on serious-world internet speeds. With billions of assessments around the world, we satisfy you where you are with applications for your products you use most.

İptal sürecini başlatmak için giriş yapmalısın. HESABIMI OLUŞTUR Beni hatırla Şifremi unuttum

Hız testiniz başladığında cihazınızın konumu otomatik olarak belirlenir. Ancak bazı durumlarda VPN veya benzeri uygulamalar nedeniyle konumunuz doğru belirlenmemiş olabilir. Cihazınızda bu ayarları kontrol ederek hızınızı yeniden ölçmeniz gerekebilir.

Google, Fb, Netflix gibi şirketlerle gerçekleştirdiğimiz peering anlaşmaları ile kullanıcılarımızın toplu internet trafiğine katılmadan, dünya devi şirketlerin sunucularına doğrudan TurkNet altyapıları üzerinden hızla girmelerini sağlıyoruz.

Yaptığınız check sonucunda size vaat edilen hız ile testte görünen down load hızının farklılık göstermemesi gerekmektedir. İnternet Hız Testi Nasıl Çalışır?

Speedtest.net şu anda internet üzerinde mevcut olan en popüler hız take a look at Internet sitesi. Bu, internet hızını belirlemek için kullanılır ve tercihinize göre hız examination sunucuları yeri vardır, otomatik olarak sizin internet hızını belirlemenize lawnımcı olmak için en iyi sunucu bağlanır.

Herhangi bir sayfa veya uygulama, açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın "olduğu gibi" sağlanır.

Sunucu seçimi ya en düşük kullanılabilir ping ile ya da mesafenin gecikme ve hızınızı nasıl değiştirdiğini görmenize izin veren belirli konumlar ve sunucular kullanılarak yapılır.

Bu kadar çOkay cihazın ağa bağlı olması da kablosuz bağlantı performansını olumsuz etkiliyor.

Testi bir cep telefonu veya taşınabilir herhangi bir cihaz ile yapacaksanız modeme mümkün olduğunca yakın durun. Bir bilgisayarınız varsa, perfect olan ağ kablosunu ona bağlamaktır.

Then Do that app once again and continue to in between fourteen to 20. Entirely useless if they're able to’t get genuine readings. Am deleting after numerous lots of failed tries. It just appears they want you to definitely download the app for info assortment on users instead of to produce solutions as mentioned in descriptions. Fully not amazing and just reconfirms my explanation not to have faith in apps greatly. Applications will not be in this article to suit your needs, They're more about accumulating personal İnternet Hız Testi details for adverts and informational income to other events. Advertisements are killing the beneficial internet working experience. Not the reason I acquire a computer, laptop computer or every other system.

İnternet bağlantı hızınızın sık sık yavaşladığını düşünüyorsanız, sorunu teşhis etmek ve düzeltmek için yapabileceğiniz şeyler vardır:

Ağınıza bağlı cihazların sayısı internet hızınızı etkileyecektir. Bu yüzden önce ağınıza bağlı tek bir cihazla check yapın. Sonrasında ise birden fazla cihazla başka bir examination yapın.

Özellikle son zamanlarda iyice yaygınlaşan ve kullanımı artan on the internet dizi ve film izleme platformları sayesinde insanların internet ihtiyaçları ve internet trafikleri de artmıştır.

Report this page